minden futás · futóversenyek · közösségi futások

későbbiek elöl · korábbiak elöl

Futónaptár a Facebook-on

Futóverseny gyorskereső

Futónaptár havi bontásban

A koronavírus miatt elég káoszhelyzet van. Előfordul, hogy 1 nappal a futás előtt kerül vissza valami, amit korábban lefújtak. Igyekszünk naprakészek lenni, de pontatlanságok előfordulhatnak. Kérjük, ha olyan futást láttok, amiről tudjátok, hogy elmarad (mert esetleg köremailben tájékoztattak csak, stb), vagy olyat, amit már lefújtak, de mégis megrendezik, jelezzétek felénk! Köszönjük!

Augusztus 1-re halasztva.

Futás info

futónaptár
több, mint 3 hét múlva2020. augusztus 1. (szo)10kmnincs adatTovábbi infoCímke , ,

❓Mi is az a BakonyRUN 5.0?
Ez az akadályfutó verseny megmutatja a Bakony legkeményebb arcát. Amennyiben még nem jártál versenyeinken, akkor tőlünk megtudhatod, hogy mit jelent legyőzni a természetet, vagy Ő győz le Téged!?

Bizonyítsd be, hogy a Te utadban még maga a természet sem állhat, győzd le az akadályainkat, teljesítsd a versenyt. Hódítsd meg a Bakonyt!

Itt bebizonyíthatod hogy nem állhat az utadba még a természet sem, egyedülálló Bakonyi helyszínen, brutális tereppel várunk, de ha nem lenne ez elég 15+ mesterséges akadályt is az utadba állítunk a kijelölt távon, melyet 10+km-ben határoztunk meg.

👉Legyőzted a Bakonyt? Akkor büszkén viselheted a BakonyRUN 5.0 befutóérmet mely a célba érkezéskor a nyakadba kerül.

• ✉️ kapcsolat: info@bakonyrun.hu

Nálunk mindig az első akadály a természet...legyőződ?