Futás motiváció

futás motiváció

Futóverseny gyorskereső

Futónaptár havi bontásban

Futónaptár a Facebook-on

Futás info

futónaptár
vége2019. augusztus 19. (hét)0.75kmGergelyiugornyaTovábbi infoCímke , , , , ,

A futás részletei

💯🔥 Akadályfutás és erősember verseny 🔥💯
Teljes program, és INFORMÁCIÓ a LEÍRÁSBAN! 👇

II. Beregi Betyárcsörte (akadályfutás) a Tisza-parton❗🏃‍♂
👉 Egyéni rajt! Helyezések az időeredmények alapján!
📧☎ Jelentkezés: jelentkezes.biksze@gmail.com, Tel.: 0620/401-4411 (Ingyenes!)

Akadályok (vízben, sárban, homokban):
✅ 750 méteren
✅ vizesárok
✅ vízben-futás
✅ vízi akadály
✅ airsoft - célba lövés
✅ gumifal
✅ szalmafal
✅ almás láda cipelés
és egyéb meglepetések

Az akadályok mellett az idő a legnagyobb ellenséged! 👊
➡️ EGYEDI "Betyár logóval" ellátott érmek minden befutónak!
További nyeremény (I. II. III. helyezett), hamarosan!

Mi is a Beregi Betyárcsörte❓

💥 Akadályfutás 💥
👊 Lehetőség: ha AMATŐRKÉNT kipróbálnád magad a sportágban
👊 Átmozgatás: ha PROFIKÉNT tartani akarod a formád
👊 Kihívás: ha BETYÁRKÉNT jobb időt mennél a spanodnál

Rendelkezel a Betyárok minden erényével?
Jelentkezz akadályfutó versenyünkre!
SZILAJ - SEBES - KENTERBE VER

Helyszín: Tisza-part, Gergelyiugornya
Időpont: 2019. 08.19. 09:00-tól 14:00-ig!
--------------------------------------------------------------------------------

I. Beregi Betyár Erősember Verseny❗💪

Különösen izgalmasnak ígérkezik idei sportrendezvényünk, - hiszen az ország több pontjáról érkezve - erősemberek "strong man" összecsapását izgulhatjuk végig a délután folyamán!

👉 Az erősemberek versenye 15:30-tól tekinthető meg. (Ingyenes!)

💯 Olyan versenyzőkkel, mint:

- Endrei Zsolt (Bubó): többszörös Kelet-Magyarország legerősebb embere,OB dobogós helyezett, kőemelő országos bajnok.

- Csekk Sándor: kamionhúzó Masters Ország bajnok, Európa bajnokság kamionhúzás 4 hely.

- Blaskó Szabolcs: bothúzó világbajnok, ezüst érmes páros kamionhúzó bajnok.

- Szegi Attila: erőemelő Masters bajnok, Meteor Erősember Verseny ezüst érmes.

- Szabó Gyula: könnyű súlyú OB helyezett

- Jaczina Sándor: erősember versenyző

- Szilágyi Ferenc: erősember versenyző

- Kovács Zoli: erősember versenyző
--------------------------------------------------------------------------

Teljes programterv:

09:00 - 14:00 Akadályfutás (Beregi Betyárcsörte)
13:30 - Nemzeti Lovas Színház (Pintér Tibor Társulata)
14:30 - Crazy Dance Tánccsoport - Karneváli hangulat
15:30 - Erősember Verseny
18:00 - Kabala mesezenekar
19:00 - ORT-IKI Bábszínház
20:00 - Dér Heni 💥
20:40 - Pál Dénes 💥
21:30 - Tűzijáték

*A szervező a változtatás jogát fenntartja!

Megosztás

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük