Futóverseny kereső

Futónaptár havi bontás

Futás info

futónaptár
vége2019. május 11. (szo)2.019 / 21kmPécsA futóverseny kiírásaTovábbi infoCímke , , , , ,

A futás részletei

Rendezvényünk a fák és madarak védelmében, az egészséges életmód, és a környezetvédelem összekapcsolása révén kíván aktívan hozzájárulni minden résztvevő szűkebb környezetének, vagy közösségi életterének szebbé tételéhez, hiszen mindenki aki teljesíti a távot, egy facsemetét kap ajándékba.

Egyéni kategória
Közösségi / Váltó (minimum 2 - maximum 6 fő)
2019 méter

Családi kategória (minimum 2 - maximum 6 fő)

Kedvezményezett számlaszáma: OTP Bank 11731001-23117970-00000000
A közleménynél a sikeres regisztrációt követően kapott jegy sorszámát és a befizető nevét kell megadni.
A befizetés beérkezése után a részvételre jogosító jegyet, elektronikus formában kapja meg a résztvevő.
Díjazás:

Minden résztvevő aki teljesíti a távot, egy facsemetét kap ajándékba, amelyet hazavihet, vagy felajánlhat közösségi hasznosításra.
A félmaraton abszolút nyertese 30 facsemetét, vihet haza, vagy ajánlhat fel közösségi hasznosításra.
Minden induló egy emblémával, évszámmal ellátott poharat kap, a részvétel emlékére.
A félmaraton egyéni női, illetve férfi győztese, a családi kategória győztese, a nemenkénti férfi, és női II. és III. helyezettjei, illetve a váltófutás győztes csapata kerül díjazásra.
A díjakról a támogató és szponzorok által felajánlott nyereményekről bővebb információ 2019 áprilistól facebook valamint weboldalunkon!
Rendezvényünk a fák és madarak védelmében, az egészséges életmód, és a környezetvédelem összekapcsolása révén kíván aktívan hozzájárulni minden résztvevő szűkebb környezetének, vagy közösségi életterének szebbé tételéhez!